Showing 16–27 of 27 resultsSorted by price: low to high
Backroads Nightstand w/ Charging Station
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 30 × 28 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered White & Parchment Brown |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Backroads |
| Features | Storage |
Backroads 3 Piece Set
| Weight | 176 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered White & Parchment Brown |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Backroads |
| Features | Storage |
Backroads End Table
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered White & Parchment Brown |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Backroads |
| Features | Storage |
Backroads Sofa Table
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 50 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered White & Parchment Brown |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Backroads |
| Features | Storage |