Showing all 11 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 63 × 29.25 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Detail Color | Wexford |
| Style | Transitional |
| Collection | Wexford |
| Features | Storage |
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 23.5 × 39 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Detail Color | Wexford |
| Style | Transitional |
| Collection | Wexford |
| Features | Fabric |
| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 20.5 × 39 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Brown |
| Detail Color | Wexford |
| Style | Transitional |
| Collection | Wexford |
| Features | Fabric |