Showing 1–15 of 17 resultsSorted by price: low to high
Server- White
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | White w/ Antique Honey Tops |
| Style | Cottage |
| Collection | Carolina Crossing |
| Features | Storage |
5 Piece Gathering Table Set
| Weight | 203 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | White w/ Antique Honey Tops |
| Style | Cottage |
| Collection | Carolina Crossing |
| Features | Swivel |
Windsor Swivel Counter Chair – White
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 19 × 44 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | White w/ Antique Honey Tops |
| Style | Cottage |
| Collection | Carolina Crossing |
| Features | Swivel |
Load more products
Loading...