Showing 1–15 of 5674 resultsSorted by price: low to high
Grayson Fretwork Cabinet
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 46.75 × 90.5 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | White |
| Style | Traditional |
| Collection | Grayson |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Buffet
| Weight | 173 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 56 × 40 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Hutch & Buffet
| Weight | 316 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 56 × 92 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Hall Buffet
| Weight | 235 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 66 × 42 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
James Rocking Recliner
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Lead |
| Style | Transitional |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Harbor Town Rocking Recliner
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Transitional |
| Collection | Harbor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Colby Duo® Reclining Loveseat
| Weight | 182 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39.5 × 61 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Transitional |
| Collection | Colby |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Power Reclining |
Natalie Loveseat
| Weight | 118 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 63.5 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Transitional |
| Collection | Natalie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
James Sectional
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Power |
Natalie Sofa
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 86 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Transitional |
| Collection | Natalie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Paxton Loveseat
| Weight | 154 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 64 × 38 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Porcelain |
| Style | Contemporary |
| Collection | Paxton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Paxton Sofa
| Weight | 179 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 88 × 38 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Contemporary |
| Collection | Paxton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Load more products
Loading...