Showing all 4 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 38.2 × 59.5 × 42.1 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Brown |
| Detail Color | Worthington Cognac |
| Style | Traditional |
| Collection | Motion Groups |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
| Dimensions | 38.2 × 83.1 × 42.1 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Brown |
| Detail Color | Worthington Cognac |
| Style | Traditional |
| Collection | Motion Groups |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
| Dimensions | 38.2 × 35.8 × 42.1 in |
|---|---|
| Brand | BarcaLounger |
| Color | Brown |
| Detail Color | Worthington Cognac |
| Style | Traditional |
| Collection | Motion Groups |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |