Showing 1–15 of 23 resultsSorted by price: low to high
Thornwood Hills Barn Door Dresser
| Weight | 173 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 56 × 35 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rock Beaten Brown w/ Saw Cuts |
| Style | Rustic |
| Collection | Thornwood Hills |
| Features | Storage |
Summer House 6 Drawer Dresser
| Weight | 173 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 54 × 35 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster White |
| Style | Cottage |
| Collection | Summer House |
| Features | Storage |
Allyson Park 6 Drawer Dresser
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 58 × 34 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Wirebrushed White w/ Charcoal Tops |
| Style | Cottage |
| Collection | Allyson Park |
| Features | Storage |
Sami Youth Dresser and Mirror Set in Espresso
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 52 × 68 in |
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Espresso |
| Style | Modern |
| Collection | Sami |
| Features | Storage |
Cottage View Dresser & Mirror
| Weight | 197 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 54 × 70 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Style | Cottage |
| Collection | Cottage View |
| Features | Storage |
Summer House Dresser & Mirror
| Weight | 209 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 54 × 78 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster White |
| Style | Cottage |
| Collection | Summer House |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...