Showing all 2 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 210 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 99 × 31 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Burk |
| Features | Crafted with inset decorative arm panels for refined detail., Creates a seamless left-facing anchor in sectional arrangements., Loose seat cushions offer flexibility and easy maintenance., Sectional components allow versatile configurations for any room., Supportive box back pillows enhance relaxation and tailored comfort. |
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 60 × 31 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Burk |
| Features | Crafted with inset decorative arm panels for refined detail., Creates a seamless left-facing anchor in sectional arrangements., Loose seat cushions offer flexibility and easy maintenance., Sectional components allow versatile configurations for any room., Supportive box back pillows enhance relaxation and tailored comfort. |