Showing all 12 resultsSorted by price: low to high
Trouper Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Cupholders, Customizable, Power Headrest, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Casual, Transitional |
James Reclining Loveseat w/ Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Leather |
Rori Reclining Loveseat w/ Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Tan |
| Features | Cupholders, Power, Power Recline, Recline |
| Style | Casual, Transitional |
Brooks Reclining Loveseat w/ Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric, Leather |
Liam Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 208 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 73 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Norris Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 79 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Cupholders, Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Robin Power Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 216 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 80 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Soren Loveseat with Console
| Weight | 214 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 83 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Fabric, USB |
| Style | Transitional |
Dorian Power Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power, Power Headrest, Recline, USB |
| Style | Contemporary, Modern |
Liam Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Headrest, Recline |
| Style | Transitional |
Trouper Power Reclining Loveseat w/ Console
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power, USB |
| Style | Casual |
MM-3600 Trio Mezzo
| Dimensions | 41 × 40 × 42 in |
|---|---|
| Brand | Mega Motion |
| Color | Grey |
| Features | Cupholders, Fabric, Headrest, Power, Reclining, Upholstered, USB |
| Style | Casual |