Showing 1–15 of 1279 resultsSorted by price: low to high
Margaret Bronze Power Lift Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Power Lift, Power Recline, Recline |
| Style | Casual, Transitional |
Astor Platinum Power Lift Recliner w/ Massage & Heat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Massage, Power Recline, Recline |
| Style | Casual, Transitional |
Astor Platinum Power Lift Recliner – 1PL519
| Weight | 145 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 35 × 45.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Platinum |
| Style | Transitional |
| Collection | Astor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power, Storage |
Redwood Power Wall Recliner w/ Headrest & Lumbar – 16X776
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 42 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Redwood |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power |
Charlotte High Leg Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Transitional |
Norris Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Fabric, Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Eldorado High Leg Reclining Chair – 295423
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 32.5 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Mission/Craftsman (Traditional Arts & Crafts) |
| Collection | Eldorado |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Astor Power Rocking Recliner w/ Head Rest & Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Casual |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
Jasper Power Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Features | Customizable, Fabric, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Greyson Rocking Recliner – 010530
| Weight | 95 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 38.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Traditional |
| Collection | Greyson |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker, Rocking |
Load more products
Loading...