Showing all 3 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 33 × 33.5 × 44.5 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Hutchens |
| Features | Cut-out detail on sides lends a bold, architectural accent., Embraces modern elegance with refined, contemporary lines., Loose seat on the chair ensures easy upkeep and casual style., Luxuriously cushioned for indulgent comfort and serene relaxation., Striking geometric silhouette adds bold visual interest. |
| Dimensions | 24 × 75.5 × 22 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Hutchens |
| Features | Cut-out detail on sides lends a bold, architectural accent., Embraces modern elegance with refined, contemporary lines., Handcrafted in North Carolina with refined artisanal detail., Luxuriously cushioned for indulgent comfort and serene relaxation., Tight seat on the bench offers a polished and streamlined look. |
| Weight | 210 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 93.5 × 31.5 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Hutchens |
| Features | Cut-out detail on sides lends a bold, architectural accent., Embraces modern elegance with refined, contemporary lines., Expansive seating with plush cushions invites everyday lounging., Handcrafted in North Carolina with refined artisanal detail., Luxuriously cushioned for indulgent comfort and serene relaxation. |