Showing 76–90 of 4954 resultsSorted by price: low to high
Harbor Town Rocking Recliner
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Transitional |
| Collection | Harbor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Pinnacle Rocking Recliner
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 33 × 41 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Graphite |
| Style | Traditional |
| Collection | Pinnacle |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Scarlett High Leg Reclining Chair
| Weight | 67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 33 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Scarlett |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Tripoli Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Pink, Red, White |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker |
| Style | Casual |
Douglas Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker |
| Style | Modern |
Astor Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker |
| Style | Traditional |
Morrison Power Rocking Recliner w/ Head Rest & Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Astor Power Rocking Recliner w/ Head Rest & Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Tripoli Power Rocking Recliner w/ Head Rest & Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Modern |
Reese Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocker |
| Style | Transitional |
Pinnacle Power Rocking Recliner w/ Head Rest & Lumbar
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Casual |
Astor Rocking Recliner
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 37.5 × 44.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Platinum |
| Style | Contemporary |
| Collection | Astor |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Redwood Rocking Recliner
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 44 × 46.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Gray |
| Detail Color | Charcoal |
| Style | Contemporary |
| Collection | Redwood |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Load more products
Loading...