Showing 91–105 of 170 resultsSorted by price: low to high
Crandell Bordeaux
| Dimensions | 40 × 46 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Leather, Recline |
| Style | Transitional |
Astor Power Rocking Recliner w/ Headrest & Lumbar
| Dimensions | 40 × 38 × 45 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Pinnacle Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Weight | 205 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 72 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Finley Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 230 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 70 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Finley Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Weight | 220 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 70 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Power, Recline |
| Style | Transitional |
Turner Power Wall Reclining Loveseat w/ Console Headrest & Lumbar
| Weight | 248 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 80 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Turner Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Lumbar
| Weight | 221 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 64.5 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Turner Power Wall Reclining Loveseat w/ Headrest & Console
| Dimensions | 38 × 80 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Black |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Turner Power Reclining Loveseat w/ Headrest
| Dimensions | 38 × 64.5 × 43 in |
|---|---|
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Grey |
| Features | Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Norris Reclining Loveseat w/ Console
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 79 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Beige |
| Features | Cupholders, Customizable, Recline |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...