Showing all 3 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 33.5 × 31 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Burk |
| Features | Crafted with inset decorative arm panels for refined detail., Loose seat cushions offer flexibility and easy maintenance., Right-arm orientation supports modular sectional flexibility., Sectional components allow versatile configurations for any room., Supportive box back pillows enhance relaxation and tailored comfort. |
| Weight | 210 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 99 × 31 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Burk |
| Features | Crafted with inset decorative arm panels for refined detail., Loose seat cushions offer flexibility and easy maintenance., Right-arm orientation supports modular sectional flexibility., Sectional components allow versatile configurations for any room., Supportive box back pillows enhance relaxation and tailored comfort. |
| Weight | 200 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 31 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Burk |
| Features | Crafted with inset decorative arm panels for refined detail., Loose seat cushions offer flexibility and easy maintenance., Right-arm orientation supports modular sectional flexibility., Sectional components allow versatile configurations for any room., Supportive box back pillows enhance relaxation and tailored comfort. |