Showing all 3 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 38 × 30 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Baldwin |
| Features | Elegant curves soften the structure, creating a gentle allure., Plush pillow back offers exceptional sink-in support., Slipcover design offers a relaxed look with easy care., Swooped arms deliver an elegant, flowing line., Washable cover allows for effortless style updates. |
| Dimensions | 67 × 31 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Baldwin |
| Features | Elegant curves soften the structure, creating a gentle allure., Plush pillow back offers exceptional sink-in support., Slipcover design offers a relaxed look with easy care., Swooped arms deliver an elegant, flowing line., Washable cover allows for effortless style updates. |
| Dimensions | 41.5 × 88.5 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Baldwin |
| Features | Elegant curves soften the structure, creating a gentle allure., Ideal for families wanting style with easy upkeep., Plush pillow back offers exceptional sink-in support., Slipcover design offers a relaxed look with easy care., Swooped arms deliver an elegant, flowing line. |