Showing 136–145 of 145 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 20 × 10.75 × 28.25 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | White |
| Detail Color | No Color |
| Collection | Grand |
| Features | Eco-friendly materials promote responsible design., Intricately cast raffia-like drawer pulls for tropical elegance., Made from Sungkai wood and handwoven Banana Leaf Rope., Raffia-inspired drawer fronts add natural texture., Soft-close drawer for smooth, quiet use. |
| Dimensions | 20 × 25.5 × 28 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Brown |
| Detail Color | No Color |
| Features | Mountain Bronze hardware., One soft-close drawer with carved detailing., Open lower shelf for additional storage., Rustic yet refined design with visible grain texture., Solid oak construction in Dawn finish. |
| Dimensions | 20 × 31.5 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Gray |
| Detail Color | No Color |
| Features | Elegant yet relaxed coastal-inspired design., Mahogany frame in Drift finish., Satin brass handles wrapped in rattan., Six spacious, soft-close drawers., Whitewashed raffia drawer fronts for texture. |
| Dimensions | 19 × 29 × 34.25 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Brown |
| Collection | Grand |
| Features | Eco-friendly materials promote responsible design., Intricately metal cast raffia-like drawer pulls for tropical elegance., Made from Sungkai wood and handwoven Banana Leaf Rope., Raffia-inspired drawer fronts add natural texture., Six soft-close drawers for smooth, quiet use. |
| Dimensions | 19 × 29 × 34.25 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | White |
| Detail Color | No Color |
| Collection | Grand |
| Features | Eco-friendly materials promote responsible design., Intricately metal cast raffia-like drawer pulls for tropical elegance., Made from Sungkai wood and handwoven Banana Leaf Rope., Raffia-inspired drawer fronts add natural texture., Six soft-close drawers for smooth, quiet use. |