Showing 61–70 of 70 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 312 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 69.25 × 63.25 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Gray |
| Detail Color | Chateaux |
| Style | Traditional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Chateaux |
| Features | Fabric |
| Weight | 344 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 85.25 × 63 in |
| Brand | Hekman |
| Color | Cream |
| Detail Color | Chateaux |
| Style | Traditional |
| Bed Size | King |
| Collection | Chateaux |
| Features | Fabric |