Showing 121–135 of 145 resultsSorted by price: low to high
Pearl Oak Wood Chest – 3 Drawers, Ivory White
| Weight | 190.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18.5 × 46 × 34 in |
| Brand | Gabby |
| Color | White |
| Style | Transitional |
| Collection | Pearl |
| Features | Storage |
Riggs Mahogany Wood Storage Chest – 3 Drawers, Sesame Black
| Weight | 153.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 38 × 33.5 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Riggs |
| Features | Storage |
Alford Mindi Dresser – 7 Drawers, Natural Shagreen
Merigold Wood Arch Graces Chest – 3 Drawers, Sesame White
Alexandra Mahogany Dresser – 11 Drawers, Cerused Forest Black
Riggs Mahogany Metal Dresser – 6 Drawers, Stained Gold
Grand Bermuda Sungkai Wood Chest – 3 Drawers, Sandbar
| Dimensions | 19 × 33 × 34.25 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Brown |
| Collection | Grand |
| Features | Eco-friendly materials promote responsible design., Intricately cast raffia-like drawer pulls for tropical elegance., Made from Sungkai wood and handwoven Banana Leaf Rope., Raffia-inspired drawer fronts add natural texture., Three soft-close drawers for smooth, quiet use. |
Grand Bermuda Sungkai Wood Chest – 3 Drawers, Whitewash
| Dimensions | 19 × 33 × 34.25 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Cream |
| Collection | Grand |
| Features | Eco-friendly materials promote responsible design., Intricately cast raffia-like drawer pulls for tropical elegance., Made from Sungkai wood and handwoven Banana Leaf Rope., Raffia-inspired drawer fronts add natural texture., Three soft-close drawers for smooth, quiet use. |
Grand Bermuda Sungkai Wood Nightstand – 1 Drawer, Sandbar
| Dimensions | 20 × 10.75 × 28.25 in |
|---|---|
| Brand | Gabby |
| Color | Brown |
| Collection | Grand |
| Features | Eco-friendly materials promote responsible design., Intricately cast raffia-like drawer pulls for tropical elegance., Made from Sungkai wood and handwoven Banana Leaf Rope., Raffia-inspired drawer fronts add natural texture., Soft-close drawer for smooth, quiet use. |
Load more products
Loading...