Showing 136–150 of 1461 resultsSorted by price: low to high
Nassau Caned Buffet
| Weight | 185 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 78 × 34.25 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Coastal/Tropical |
| Collection | Nassau |
| Features | Storage |
Strella Wood Iron Storage Cabinet – 4 Shelves, Cerused White
| Weight | 205.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 73 × 36.75 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Strella |
| Features | Storage |
Charleston Buffet
| Weight | 148 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 72 × 37 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Charleston |
| Features | Storage |
Hughes Server
| Weight | 88 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 64 × 35 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Traditional |
| Collection | HUGHES |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...