Showing 151–165 of 1461 resultsSorted by price: low to high
Blakely Cabinet
| Weight | 262 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16.5 × 50 × 90 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Blakely |
| Features | Storage |
Black Dalia Cabinet
| Weight | 90 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 59 × 40 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Black |
| Style | Contemporary |
| Collection | Black |
| Features | Storage |
Natural Dalia Cabinet
| Dimensions | 13 × 59 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Natural |
| Features | Customizable, Storage |
Charley Server
| Weight | 71 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 51 × 43 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | Coastal |
| Collection | Charley |
| Features | Storage |
Ezekiel Sungkai Wood Cabinet – 1 Drawer, Cerused White
| Weight | 157.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 46 × 44 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Ezekiel |
| Features | Storage |
Ezekiel Sungkai Wood Cabinet – 1 Drawer, Cerused Brown
| Weight | 157.25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 46 × 44 in |
| Brand | Gabby |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Ezekiel |
| Features | Storage |
Kirsten Mindi Wood Cabinet – 2 Shelves, Cerused White Coal
Bradford Server
| Weight | 157 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 75 × 35.5 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Brown |
| Style | British Colonial |
| Collection | Bradford |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...