Showing 16–30 of 2806 resultsSorted by price: low to high
Meyer Chair
| Weight | 102 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 37.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Transitional |
| Collection | Meyer |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Laurel Chair & A Half
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 52 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Transitional |
| Collection | Laurel |
| Features | Customizable, Fabric |
Paxton Right-Arm Sitting Chaise
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Transitional |
Leah Twin Sleep Chair
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 54 × 38 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Chalk |
| Style | Transitional |
| Collection | Leah |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Linen Floor Length Slip Covered Parsons Chair
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 18.5 × 44 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Beige |
| Features | Fabric |
Linen Slip Covered Parsons Chair
| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24.75 × 19 × 43.5 in |
| Brand | Furniture Classics |
| Color | Cream |
| Style | Transitional |
| Collection | Beige |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...