Showing 46–60 of 99 resultsSorted by price: low to high
Venice Lift Chairs UC476
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 34 × 43.5 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Marbella |
| Features | Customizable |
Trio Piccolo MM3604
| Weight | 325 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66.5 × 33.5 × 58 in |
| Brand | Mega Motion |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chestnut |
| Collection | Trio Piccolo |
| Features | Power |
Sedona Medium
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38.5 × 46 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sedona |
| Features | Customizable |
Trio Mezzo MM3605
| Weight | 325 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 32.5 × 58.5 in |
| Brand | Mega Motion |
| Color | Brown |
| Detail Color | Taupe |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trio Mezzo |
| Features | Power |
Sol Medium
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 38 × 46 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sol |
| Features | Customizable |
Vega Medium/Large
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38 × 48 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Vega |
| Features | Power |
Vega Medium/wide
| Weight | 600 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 45 × 48 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Vega |
| Features | Power |
Polaris Large
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 38.5 × 48 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Polaris |
| Features | Power |
Polaris Medium
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 36 × 44.5 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Polaris |
| Features | Power |
Explore Ultracomfort’s Exclusive Customizable Lift Support Options
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 34 × 41.5 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Red |
| Style | Transitional |
| Collection | Polaris |
| Features | Customizable |
Infi Elite MM3900
| Weight | 375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 74 × 40 × 60 in |
| Brand | Mega Motion |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dove |
| Collection | Infi Elite |
| Features | Power |
Artemis Medium/large
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 38.5 × 48 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Artemis |
| Features | Massage |
Load more products
Loading...