Showing 61–75 of 99 resultsSorted by price: low to high
Maya Large
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 39 × 48 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maya |
| Features | Massage |
Trio Piccolo MM4020
| Weight | 325 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 34.5 × 60 in |
| Brand | Mega Motion |
| Color | Gray |
| Detail Color | Dolphin |
| Style | Transitional |
| Collection | Trio Piccolo |
| Features | Power |
Maya Medium
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 37.5 × 46 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maya |
| Features | Massage |
Trio Grande MM5001
| Weight | 375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 67.5 × 37 × 59 in |
| Brand | Mega Motion |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chocolate |
| Collection | Trio Grande |
| Features | Power |
Maya Small
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 37.5 × 43 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Maya |
| Features | Massage |
Trio Grande MM5300
| Weight | 375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 69 × 39.5 × 59.5 in |
| Brand | Mega Motion |
| Color | Brown |
| Detail Color | Iron |
| Style | Transitional |
| Collection | Trio Grande |
| Features | Power |
Uc671 5-zone Power Recliner
| Weight | 375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 38 × 46 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Power Recliner |
| Features | Power |
View Our Full Lineof Lift Recliners
| Weight | 375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 32 × 45.5 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Power Recliner |
| Features | Power |
Uc677 Large 5-zone Power Recliner
| Weight | 375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 50 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Blue |
| Style | Contemporary |
| Collection | Power Recliner |
| Features | Power |
Uc677 Medium 5-zone Power Recliner
| Weight | 375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 37 × 45 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Blue |
| Style | Contemporary |
| Collection | Power Recliner |
| Features | Power |
Aiden Medium
| Weight | 400 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 33.5 × 45.5 in |
| Brand | Ultra Comfort |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Aiden |
| Features | Massage |
Load more products
Loading...