Showing 61–75 of 1114 resultsSorted by price: low to high
Reed Rocking Recliner
| Weight | 70 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37.5 × 36 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Beige |
| Style | Contemporary |
| Collection | Reed |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Murray Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Black, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Casual |
Albany Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White, Yellow |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Modern |
James Rocking Recliner
| Weight | 73 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 39 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Lead |
| Style | Transitional |
| Collection | James |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Trouper Rocking Recliner
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 37 × 42 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Stucco |
| Style | Contemporary |
| Collection | Trouper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Joshua Rocking Recliner
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 42.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Brown |
| Detail Color | Twilight |
| Style | Transitional |
| Collection | Joshua |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Vail Rocking Recliner
| Weight | 62 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 32 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Burgundy |
| Style | Traditional |
| Collection | Vail |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Ruby Gliding Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Blue |
| Features | Customizable, Fabric, Glider, Manual Recline |
| Style | Casual |
Finley Rocking Recliner
| Weight | 82 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 34 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dove |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Rocking |
Raleigh High Leg Reclining Chair
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Traditional |
Fletcher High Leg Reclining Chair
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 35.5 × 40 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Red |
| Detail Color | Natural |
| Style | Transitional |
| Collection | Fletcher |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Stratus Rocking Recliner w/ Massage & Heat
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Green |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Casual |
Kipling Rocking Recliner
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Black, Grey |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Manual Recline, Rocker |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...