Showing 241–255 of 1813 resultsSorted by price: low to high
Petra Extra Long Sofa
| Weight | 133 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 88.5 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Contemporary |
Easton Reclining Sofa
| Weight | 191 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 36.5 × 84.5 × 40.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric, Recline |
| Style | Contemporary |
Amanda Apartment-Size Sofa
| Weight | 113 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 71 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual |
Petra Apartment-Size Sofa
| Weight | 124 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 67 × 37 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Features | Customizable, Fabric |
| Style | Casual, Modern |
Robin Reclining Sofa 440774
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Beige |
| Features | Customizable, Recline, Upholstered |
| Style | Casual, Traditional |
Load more products
Loading...