Showing 16–30 of 1753 resultsSorted by price: low to high
Talladega Power Headrest Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Finley Power Wall Reclining Sofa w/ Headrest – 33U747
| Weight | 229 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 81 × 43 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Bone |
| Style | Contemporary |
| Collection | Finley |
| Features | Power |
Trouper Power Reclining Sofa w/ Headrest
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | White |
| Features | Customizable, Power Headrest, Power Recline, Recline, USB |
| Style | Casual, Transitional |
Kennedy Queen Sleep Sofa – 510593
| Weight | 205 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 77 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kennedy |
| Features | Customizable, Fabric |
Leah Queen Sleep Sofa – 510418
| Weight | 175 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 82 × 38 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Leah |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Piper Sofa – 610620
| Weight | 137.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 82 × 37.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Contemporary |
| Collection | Piper |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Hayes Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline |
| Style | Contemporary |
James Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Contemporary, Modern |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Recline |
Natalie Sofa – 610491
| Weight | 135 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 86 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Transitional |
| Collection | Natalie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Mackenzie Sofa – 610435
| Weight | 123 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 87 × 36.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Traditional |
| Collection | Mackenzie |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Load more products
Loading...