Showing 31–45 of 1753 resultsSorted by price: low to high
Meyer Sofa – 610694
| Weight | 166 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 86 × 37.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Ivory |
| Style | Contemporary |
| Collection | Meyer |
| Features | Customizable, Fabric |
Kennedy Sofa – 610593
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 77 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Transitional |
| Collection | Kennedy |
| Features | Customizable, Fabric |
Laurel Sofa – 610411
| Weight | 119 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 80 × 39 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oatmeal |
| Style | Transitional |
| Collection | Laurel |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Leah Full Sleep Sofa – 520418
| Weight | 161 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38.5 × 73.5 × 38 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Stone |
| Style | Transitional |
| Collection | Leah |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Collins Sofa – 610494
| Weight | 132 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 89 × 37.5 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | Cream |
| Detail Color | Oyster |
| Style | Transitional |
| Collection | Collins |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Tripoli Wall Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Red |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
| Style | Transitional |
Trouper Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Headrest, Power Recline, USB |
Paxton Sofa – 610663
| Weight | 179 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 88 × 38 in |
| Brand | La-Z-Boy |
| Color | White |
| Detail Color | Porcelain |
| Style | Contemporary |
| Collection | Paxton |
| Features | Customizable, Fabric, Leather |
Ryder duo® Power Reclining Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown, Red |
| Features | Fabric, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Roman Power Reclining 2-seat Sofa
| Brand | La-Z-Boy |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Customizable, Fabric, Leather, Power Recline, USB |
| Style | Transitional |
Load more products
Loading...