Showing 91–105 of 171 resultsSorted by price: low to high
Breckinridge Demilune Sofa Table
| Weight | 58 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 52 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Mahogany Spice w/ Pewter Metal |
| Style | Rustic |
| Collection | Breckinridge |
| Features | Storage |
Breckenridge Sofa Table in Light Oak & Black
| Weight | 110 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 50 × 30 in |
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Light Oak & Black |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Breckenridge |
| Features | Storage |
Phillipe Sofa Table in Cherry
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 33 in |
| Brand | Elements |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cherry |
| Style | Transitional |
| Collection | Phillipe |
| Features | Storage |
Modern View Sofa Table
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 53 × 29 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Gauntlet Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern View |
| Features | Storage |
Sedona Sofa Table
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 54 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Heavy Distressed White w/ Gravel Tops |
| Style | Traditional |
| Collection | Sedona |
| Features | Storage |
Broadmore Console Table
| Weight | 87 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cobblestone Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Broadmore |
| Features | Storage |
Lake House Sofa Table
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 29 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Rustic Brown Oak |
| Style | Rustic |
| Collection | Lake House |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...