Showing 1–15 of 18 resultsSorted by price: low to high
E255 Adjustable Base
| Weight | 750 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 73.62 × 53.54 in |
| Brand | Malouf Home |
| Color | Black |
| Collection | E255 |
| Features | Fabric |
E255 Adjustable Base
| Weight | 750 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 54 in |
| Brand | Malouf Home |
| Color | Black |
| Collection | E255 |
| Features | Fabric |
E255 Adjustable Base
| Weight | 750 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 76 in |
| Brand | Malouf Home |
| Color | Black |
| Collection | E255 |
| Features | Fabric |
E255 Adjustable Base
| Weight | 750 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 60 in |
| Brand | Malouf Home |
| Color | Black |
| Collection | E255 |
| Features | Fabric |
E255 Adjustable Base
| Weight | 750 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 73.62 × 53.54 in |
| Brand | Malouf Home |
| Color | Black |
| Collection | E255 |
| Features | Fabric |
E255 Adjustable Base
| Weight | 750 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 39 in |
| Brand | Malouf Home |
| Color | Black |
| Collection | E255 |
| Features | Fabric |
S655 Adjustable Base
| Weight | 850 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 75 × 54 in |
| Brand | Malouf Home |
| Color | Gray |
| Collection | S655 |
| Features | Customizable, Fabric, Massage |
S655 Adjustable Base
| Weight | 850 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 76 in |
| Brand | Malouf Home |
| Color | Gray |
| Collection | S655 |
| Features | Customizable, Fabric, Massage |
S655 Adjustable Base
| Weight | 850 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 60 in |
| Brand | Malouf Home |
| Color | Gray |
| Collection | S655 |
| Features | Customizable, Fabric, Massage |
Load more products
Loading...