Showing all 7 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 41.5 × 89.5 × 34 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Aged Grey Cerused |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather |
| Dimensions | 40.5 × 96.25 × 33.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Aged Grey Cerused |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 40.5 × 96.25 × 33.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Aged Grey Cerused |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 32 × 33 × 33.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Aged Grey Cerused |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 39.25 × 66.75 × 29.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Aged Grey Cerused |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 39.25 × 66.75 × 29.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Aged Grey Cerused |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 39.25 × 90.25 × 29 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Aged Grey Cerused |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |