Showing 1–15 of 19 resultsSorted by price: low to high
Camden ZW Recliner P3
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 41 × 45 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Toast Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Camden |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power |
Camden Loveseat w/ Console P3 & ZW
| Weight | 295 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 78 × 45 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Toast Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Camden |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power |
Camden Sofa P3 & ZW
| Weight | 343 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 89 × 45 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Toast Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Camden |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power |
Camden 6 Piece Sectional
| Weight | 622 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 115 × 128 × 45 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Toast Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Camden |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power |
Camden Sofa & Loveseat
| Weight | 639 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Toast Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Camden |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power |
Camden Sofa w/ Loveseat & Recliner
| Weight | 828 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Toast Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Camden |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power |
Camden Sofa & Recliner
| Weight | 533 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Toast Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Camden |
| Features | Cupholders, Fabric, Leather, Power, Swivel |
Camden Armless Recliner P3 & ZW
| Weight | 116 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 45 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Toast Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Camden |
| Features | Power |
Camden L Arm Recliner P3 & ZW
| Weight | 149 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39 × 45 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Toast Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Camden |
| Features | Power |
Camden R Arm Recliner P3 & ZW
| Weight | 149 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 39 × 45 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Toast Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Camden |
| Features | Power |
Cora SG Recliner P3
| Weight | 151 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 43 × 43 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Toast Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Cora |
| Features | Power, Power Headrest, Swivel |
Cora Loveseat w/ Console P3 & ZG
| Weight | 321 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 79 × 43 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Toast Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Cora |
| Features | Power, Power Headrest |
Load more products
Loading...