Showing 16–19 of 19 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 324 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 89 × 43 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Toast Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Cora |
| Features | Power, Power Headrest |
| Weight | 646 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Toast Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Cora |
| Features | Power, Power Headrest |
| Weight | 797 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Toast Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Cora |
| Features | Power, Power Headrest |
| Weight | 475 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aline Toast Leather |
| Style | Leather |
| Collection | Cora |
| Features | Power, Power Headrest, Swivel |