Showing 1–15 of 56 resultsSorted by price: low to high
Carolina Park Dresser & Mirror
| Weight | 260 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 66 × 78 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Amber Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Carolina Park |
| Features | Storage |
Carolina Park 5 Drawer Chest
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 38 × 56 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Amber Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Carolina Park |
| Features | Storage |
Carolina Park 2 Door Bedside Chest w/ Charging Station
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 34 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Amber Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Carolina Park |
| Features | Customizable, Storage |
Carolina Park 7 Drawer Dresser
| Weight | 213 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 66 × 38 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Amber Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Carolina Park |
| Features | Storage |
Carolina Park Queen Panel Bed, Dresser & Mirror
| Weight | 446 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Amber Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Carolina Park |
| Features | Storage |
Carolina Park Queen Panel Bed, Dresser & Mirror, Chest
| Weight | 633 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Amber Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Carolina Park |
| Features | Storage |
Carolina Park King Panel Bed, Dresser & Mirror
| Weight | 484 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Amber Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Carolina Park |
| Features | Storage |
Carolina Park King Panel Bed, Dresser & Mirror, Chest
| Weight | 671 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Amber Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Carolina Park |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...