Showing 1–15 of 29 resultsSorted by price: low to high
Ocean Isle Hutch & Buffet
| Weight | 240 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 51 × 65 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Weathered Pine |
| Style | Traditional |
| Collection | Ocean Isle |
| Features | Storage |
Ocean Isle Buffet
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 48 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Weathered Pine |
| Style | Traditional |
| Collection | Ocean Isle |
| Features | Storage |
Ocean Isle Uph Console Stool
| Weight | 17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 25 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Weathered Pine |
| Style | Traditional |
| Collection | Ocean Isle |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...