Showing 16–29 of 29 resultsSorted by price: low to high
Ocean Isle Left Pier Base
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 19 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Weathered Pine |
| Style | Traditional |
| Collection | Ocean Isle |
| Features | Storage |
Ocean Isle Right Pier Base
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 19 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Weathered Pine |
| Style | Traditional |
| Collection | Ocean Isle |
| Features | Storage |
Ocean Isle 3 Piece Set
| Weight | 176 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Weathered Pine |
| Style | Traditional |
| Collection | Ocean Isle |
| Features | Storage |
Ocean Isle Rectangular Cocktail Table
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 48 × 18 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Weathered Pine |
| Style | Traditional |
| Collection | Ocean Isle |
| Features | Storage |
Ocean Isle Drawer End Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Weathered Pine |
| Style | Traditional |
| Collection | Ocean Isle |
| Features | Storage |
Ocean Isle Console Bar Table
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 72 × 37 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Weathered Pine |
| Style | Traditional |
| Collection | Ocean Isle |
| Features | Power |