Showing 1–15 of 21 resultsSorted by price: low to high
Morgan Creek Round Cocktail Table
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 38 × 20 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Wirebrushed Tobacco Accents |
| Style | Traditional |
| Collection | Morgan Creek |
| Features | Storage |
Morgan Creek End Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Wirebrushed Tobacco Accents |
| Style | Traditional |
| Collection | Morgan Creek |
| Features | Storage |
Morgan Creek Storage Hall Bench
| Weight | 89 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 54 × 19 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Wirebrushed Tobacco Accents |
| Style | Traditional |
| Collection | Morgan Creek |
| Features | Storage |
Morgan Creek Left Pier Base
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 23 × 34 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Wirebrushed Tobacco Accents |
| Style | Traditional |
| Collection | Morgan Creek |
| Features | Storage |
Morgan Creek Left Pier Top
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 23 × 52 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Wirebrushed Tobacco Accents |
| Style | Traditional |
| Collection | Morgan Creek |
| Features | Storage |
Morgan Creek Right Pier Base
| Weight | 59 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 23 × 34 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Wirebrushed Tobacco Accents |
| Style | Traditional |
| Collection | Morgan Creek |
| Features | Storage |
Morgan Creek Right Pier Top
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 23 × 52 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Wirebrushed Tobacco Accents |
| Style | Traditional |
| Collection | Morgan Creek |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...