Showing 16–21 of 21 resultsSorted by price: low to high
| Weight | 250 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Wirebrushed Tobacco Accents |
| Style | Traditional |
| Collection | Morgan Creek |
| Features | Storage |
| Weight | 99 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 52 × 20 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Wirebrushed Tobacco Accents |
| Style | Traditional |
| Collection | Morgan Creek |
| Features | Storage |
| Weight | 149 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 48 × 20 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Wirebrushed Tobacco Accents |
| Style | Traditional |
| Collection | Morgan Creek |
| Features | Storage |
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 52 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White w/ Wirebrushed Tobacco Accents |
| Style | Traditional |
| Collection | Morgan Creek |
| Features | Storage |