Showing 1–15 of 227 resultsSorted by price: low to high
Magnolia Manor Buffet
| Weight | 173 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 56 × 40 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Hutch & Buffet
| Weight | 316 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 56 × 92 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Hall Buffet
| Weight | 235 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 66 × 42 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Splat Back Uph Arm Chair (RTA)
| Weight | 38 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 26 × 45 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...