Showing 16–30 of 227 resultsSorted by price: low to high
Magnolia Manor Leg Night Stand
| Weight | 39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 22 × 28 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Sofa Table
| Weight | 74 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 52 × 30 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Entertainment Center with Piers
| Weight | 583 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 121 × 86 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...