Showing 136–150 of 227 resultsSorted by price: low to high
Magnolia Manor King Uph Sleigh Bed, Dresser & Mirror, Chest
| Weight | 679 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Hutch
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 55 × 52 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Left Pier
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 24 × 86 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Right Pier
| Weight | 125 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 24 × 86 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Jr Executive Credenza Base
| Weight | 127 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 66 × 24 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Jr Executive Credenza Top
| Weight | 79 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 66 × 7 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Credenza Hutch
| Weight | 149 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 55 × 56 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Jr Executive Credenza Hutch
| Weight | 187 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 67 × 52 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Hutch
| Weight | 76 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 48 × 23 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...