Showing 61–75 of 227 resultsSorted by price: low to high
Magnolia Manor 5 Piece Gathering Table Set
| Weight | 288 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Storage |
Magnolia Manor Spindle Back Swivel Bar Stool
| Weight | 29 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 18 × 47 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Swivel |
Magnolia Manor Ladderback Swivel Bar Stool
| Weight | 30 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 18 × 46 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Swivel |
Magnolia Manor Ladderback Swivel Counter Height Chair
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 18 × 42 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Swivel |
Magnolia Manor Spindle Back Swivel Counter Height Chair
| Weight | 28 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 18 × 42 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Antique White & Weathered Bark |
| Style | European Traditional |
| Collection | Magnolia Manor |
| Features | Swivel |
Load more products
Loading...