Showing 31–45 of 3530 resultsSorted by price: low to high
Polk Etagere
| Dimensions | 16 × 38 × 84 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Morel and Glazed Silver |
| Style | Transitional |
| Collection | Highland Park |
| Features | Storage |
Isabella Fabric Chair
| Dimensions | 39 × 41 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Portobello |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Noel Fabric Chair
| Dimensions | 39 × 40 × 33 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Portobello |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Isabella Fabric Chair
| Dimensions | 39 × 41 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Portobello |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Germain Fabric Chair
| Dimensions | 39.5 × 39 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Foster Fabric Chair
| Dimensions | 44 × 46 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Traditional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...