Showing 1–15 of 40 resultsSorted by price: low to high
Lioni Leather Power Motion Sofa
| Dimensions | 43 × 93.5 × 32.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Mocha |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest |
Kaya Leather Power Motion Chair
| Dimensions | 39.5 × 41 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Living |
| Features | Leather, Power, Power Footrest |
Reece Stationary Sofa
| Dimensions | 37 × 80.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest |
Reece Stationary Chair
| Dimensions | 37 × 33.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest |
Reece Stationary Loveseat
| Dimensions | 37 × 57 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest |
Reece Power Reclining Sofa with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 80.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest, Power Reclining |
Reece Power Reclining Loveseat with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 57 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest, Power Reclining |
Reece Power Reclining Loveseat with Console and Power Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 68.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest, Power Reclining |
Reece Power Wall Hugger Recliner with Headrest & Lumbar
| Dimensions | 37 × 33.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest |
Reece Stationary Console Loveseat
| Dimensions | 37 × 68.5 × 40 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Reece |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Power Headrest |
Imagine Chair Full Recline – w/Articulating HR
| Weight | 142 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 40 × 42 in |
| Brand | Bradington-Young |
| Color | Cream |
| Detail Color | Gray |
| Style | Transitional |
| Collection | Luxury Motion |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest |
Discovery Chair Full Recline – W/Articulating HR
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 40 × 42 in |
| Brand | Bradington-Young |
| Color | Brown |
| Style | Traditional/Formal |
| Collection | Luxury Motion |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest |
Harlo Ottoman
| Dimensions | 40 × 40 × 20 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary |
| Collection | Harlo |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Storage |
Harlo Finished Armless Chair
| Dimensions | 40 × 35 × 34.5 in |
|---|---|
| Brand | Palliser |
| Color | Cream |
| Style | Contemporary |
| Collection | Harlo |
| Features | Fabric, Leather, Power, Power Footrest, Storage |
Load more products
Loading...