Showing 1–15 of 28 resultsSorted by price: low to high
Leander Swivel Chair LEANDER-016-PA Bone White
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 38 × 37 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Bone White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Leander |
| Features | Swivel |
Moreau Swivel Chair
| Weight | 128 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 39 × 36 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Bone White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Moreau |
| Features | Swivel |
Load more products
Loading...