Showing 16–28 of 28 resultsSorted by price: low to high
Kitt Swivel Chair P865-016-44A Bone White
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 34 × 34 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Bone White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kitt |
| Features | Swivel |
Bernie Swivel Chair Q115-P3-016-45A Bone White
| Weight | 80 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 35 × 29 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Bone White |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernie |
| Features | Swivel |
Kitt Swivel Chair P865-016-PA Bone White
| Weight | 83 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 34 × 34 in |
| Brand | Rowe Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Bone White |
| Collection | Kitt |
| Features | Swivel |