Showing 1–15 of 44 resultsSorted by price: low to high
South Bend King California Shelter Bed
| Weight | 174 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 97 × 80 × 60 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | California King |
| Collection | South Bend |
| Features | Fabric |
South Bend Dresser & Mirror
| Weight | 257 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 66 × 74 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Bend |
| Features | Storage |
South Bend King Shelter Bed
| Weight | 168 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 80 × 60 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | King |
| Collection | South Bend |
| Features | Fabric |
South Bend Queen Shelter Bed
| Weight | 143 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 64 × 60 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | Queen |
| Collection | South Bend |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...