Showing 16–30 of 44 resultsSorted by price: low to high
South Bend 6 Drawer Dresser
| Weight | 212 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 66 × 34 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Bend |
| Features | Storage |
South Bend 5 Drawer Chest
| Weight | 199 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 40 × 54 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Bend |
| Features | Storage |
South Bend Nightstand w/ Charging Station
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 28 × 28 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Bend |
| Features | Storage |
South Bend Open Nightstand w/ Charging Station
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 28 × 28 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Bend |
| Features | Storage |
South Bend 3 Piece Set
| Weight | 232 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Bend |
| Features | Storage |
South Bend Alt 3 Piece Set
| Weight | 149 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Bend |
| Features | Storage |
South Bend Opt 3 Piece Set
| Weight | 231 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Burnished Clay |
| Style | Contemporary |
| Collection | South Bend |
| Features | Storage |
Load more products
Loading...