Showing 16–30 of 61 resultsSorted by price: low to high
Modern Edge Uph Side Chair (RTA)
| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 20 × 38 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Caffe |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern Edge |
| Features | Fabric |
Modern Edge 5 Piece Rectangular Table Set
| Weight | 190 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Caffe |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern Edge |
| Features | Fabric |
Modern Edge 7 Piece Rectangular Table Set
| Weight | 226 lbs |
|---|---|
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Caffe |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern Edge |
| Features | Fabric |
Modern Edge Server
| Weight | 189 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 62 × 36 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Caffe |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern Edge |
| Features | Storage |
Modern Edge King California Uph Bed
| Weight | 181 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 79 × 66 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Caffe |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | California King |
| Collection | Modern Edge |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...