Showing 1–15 of 61 resultsSorted by price: low to high
Modern Edge Queen Uph Bed
| Weight | 146 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 63 × 63 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Caffe |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Modern Edge |
| Features | Fabric |
Modern Edge Dresser & Mirror
| Weight | 266 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 66 × 72 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Caffe |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern Edge |
| Features | Storage |
Modern Edge 5 Drawer Chest
| Weight | 202 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 40 × 54 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Caffe |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern Edge |
| Features | Storage |
Modern Edge Dressing Chest
| Weight | 303 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 54 × 54 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Caffe |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern Edge |
| Features | Customizable, Storage |
Modern Edge 2 Door 6 Drawer Dresser
| Weight | 229 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 66 × 37 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Caffe |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern Edge |
| Features | Storage |
Modern Edge Bedside Chest w/ Charging Station
| Weight | 129 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 32 × 32 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Caffe |
| Style | Contemporary |
| Collection | Modern Edge |
| Features | Customizable, Storage |
Modern Edge King Uph Bed
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 86 × 79 × 66 in |
| Brand | Liberty Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Caffe |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | King |
| Collection | Modern Edge |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...