Showing 1–15 of 19 resultsSorted by price: low to high
Linea Bench
| Dimensions | 18 × 18 × 19.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Cerused Charcoal |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
Linea Panel Bed King
| Dimensions | 90 × 82.75 × 68 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Cerused Charcoal |
| Style | Rustic Modern |
| Bed Size | King |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
Linea Arm Chair
| Dimensions | 26.38 × 25 × 37.63 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Cerused Charcoal |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
Linea Arm Chair
| Dimensions | 24.38 × 22.75 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Cerused Charcoal |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
Linea Side Chair
| Dimensions | 24.38 × 21 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cerused Charcoal |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
Linea Side Chair
| Dimensions | 26.44 × 22 × 37.63 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Cerused Charcoal |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
Linea Side Table
| Dimensions | 26.5 × 18 × 24 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cerused Charcoal |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Linea |
| Features | Storage |
Linea Entertainment Credenza
| Dimensions | 19 × 92.25 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Cerused Charcoal |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Linea |
| Features | Storage |
Linea Side Chair
| Dimensions | 24.38 × 21 × 36.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Cerused Charcoal |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
Load more products
Loading...