Showing 16–19 of 19 resultsSorted by price: low to high
| Dimensions | 26.44 × 22 × 37.63 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Cerused Charcoal |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 26.38 × 25 × 37.63 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Cerused Charcoal |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 90 × 66.75 × 68 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Cerused Charcoal |
| Style | Rustic Modern |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |
| Dimensions | 90 × 77.75 × 72 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Cerused Charcoal |
| Style | Rustic Modern |
| Bed Size | California King |
| Collection | Linea |
| Features | Fabric |